Zapraszamy Was na wyjątkową przygodę z Dolnośląskim Zespołem Parków Krajobrazowych i zachęcamy do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie z nagrodami.

Za pomocą otrzymanego bezpłatnie Kalendarza edukacyjnego 2021/2022 zmierzycie się
z przygotowanymi różnymi zadaniami i łamigłówkami. Zdobędziecie tajemną wiedzę
o naszych 12 parkach krajobrazowych poprzez udział w tej interesującej grze, trwającej przez cały rok szkolny, czyli od 1 września 2021 r. do 30 września 2022 r. Zawarliśmy w niej zadania dostosowane poziomem do umiejętności uczniów klas I-III.

Waszym przewodnikiem i zarazem opiekunem będzie Gustaw Wiewiór. W wykonaniu zadań mogą Wam pomagać koledzy i koleżanki, rodzeństwo, rodzice i dziadkowie.

 

 

Każda nadesłana praca weźmie udział w konkursie, w którym wyłonimy 3 zwycięskie drużyny, a nagrodą dla każdej z drużyn będą 2-dniowe warsztaty wraz z transportem, wyżywieniem, noclegiem i atrakcjami w Naszym Ośrodku Edukacyjnym CEEiK „Salamandra” w Myśliborzu, więc warto się postarać!

Wykonanie każdego zadania z kalendarza należy udokumentować, a na koniec przygotować prezentację efektów pracy. Może być w formie albumu, prezentacji multimedialnej albo plakatu, forma dowolna - wszystko zależy od Was, a następnie wysłać drogą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres:
• Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych ul. Puszczykowska 10, 50-559 Wrocław.
Jak tylko będziecie gotowi to pracę wysyłajcie, najpóźniej do 30.09.2022 r.Prosimy o zapoznanie się z zasadami konkursu, które zawarte są we wstępie otrzymanego kalendarza.
Kalendarz można (do wyczerpania nakładu) dostać w siedzibach oddziałów i na zajęciach edukacyjnych organizowanych przez DZPK w naszych ośrodkach i oddziałach (www.dzpk.pl).

Wszystko jasne? W takim razie zaczynajmy naszą wspólną przygodę!

Wasz Gustaw
P.S. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania piszcie do mnie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy