Zapraszamy do udziału w bezpłatnych wycieczkach po Parku Krajobrazowym "Dolina Baryczy" z okazji Dni Karpia.

12 września (sobota). Rowerem przez stawy i lasy Doliny Baryczy
Miejsce: Centrum Bioróżnorodności w Miliczu ul. Kolejowa 10 (przy zalewie), rozpoczęcie 9:00

Dolina Baryczy z perspektywy dwóch kółek w towarzystwie przewodników-edukatorów? Oto zwiedzanie w najlepszej wersji! Wydarzenie jest skierowane do rodzin z dziećmi oraz dorosłych. Wystarczy własny sprawny rower. Udział w wycieczce jest bezpłatny.
Liczba miejsc: 20
Chęć uczestnictwa należy zgłaszać do 04 września w Dolnośląskim Zespole Parków Krajobrazowych Cezary Tajer, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 760 981, Paweł Sendecki 71 364 27 58.


26 września (sobota). Poznajemy walory Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy - wycieczka autokarowa
Miejsce: Centrum Bioróżnorodności w Miliczu ul. Kolejowa 10 (przy zalewie), rozpoczęcie 9:00

Od dawna pragniesz poznać walory turystyczne regionu Doliny Baryczy? Wybierz się na darmową krajoznawczą wycieczkę autokarową! Zwiedź charakterystyczne miejsca regionu, m.in: kompleks stawno-stawowy, wieżę obserwacyjną Grabownica, wiatrak Duchowo i inne.
Liczba uczestników ograniczona: 40 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)
Chęć uczestnictwa należy zgłaszać do 11 września w Dolnośląskim Zespole Parków Krajobrazowych Cezary Tajer, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 760 981, Paweł Sendecki 71 364 27 58.Dni Karpia informator

Dni Karpia mapka